آخرین اخبار

فرصت های شغلی

نوران جوانگراست و به همین دلیل اعضای آن را جوانانی پر انرژی، پویا، مستعد و حرفه‌ای تشکیل داده. ما همیشه به دنبال افرادی شبیه به خودمان می‌گردیم تا هر روز قوی‌تر از روز قبل پیش برویم. نوران به شما موقعیتی را می‌دهد که خود را اثبات کرده و توانایی‌هایتان را گسترش دهید.
ما از همکاری با افراد خلاق، متعهد، مسلط به تخصص خود و صد البته با اخلاق همیشه استقبال کردیم. بنابراین اگر این خصوصیات را دارید و به دنبال پیشرفت و پیوستن به خانواده نوران هستید، زمان را هدر نداده و با ما تماس بگیرید. کافیست رزومه خود را به برای ما بفرستید تا در صورت نیاز به نیروی انسانی در حوزه مربوطه، با شما تماس گرفته شود.
 

نرم افزار

برنامه نویس PHP: برای تکمیل تیم نرم افزار، ما به دنبال برنامه نویسان و مهندسان آشنا و خبره با زبان PHP هستیم.

برنامه‌نویس موبایل:توسعه در تیم نرم افزار، مهمترین رکن برای ارتقای سطح علمی و دانش در برنامه نویسی هست.

برنامه‌نویس پایتون (Django): برای افزایش تیم نرم افزار و اجرایی کردن استراتژی هایمان، نیاز به برنامه نویس با زبان پایتون داریم.

برنامه‌نویس پایتون آشنا با VoIP : برای توسعه برخی نرم افزار ها و ایجاد برخی ماژول های مورد نیازمان،به دنبال برنامه نویس پایتون اشنا به VoIP هستیم.

برنامه نویس وب: برای رشد تیم نرم افزار، ما به دنبال برنامه نویسان با انگیزه و مجرب هستیم.

برنامه نویس وب (Angular JS): برای قدرت بخشیدن به تیم نرم افزار، ما نیاز به کارشناسان خبره در زمینه برنامه نویسی وب (Angular JS) داریم.

 

بازاریابی و فروش

مدیر بازرگانی: برای توسعه در تیم بازاریابی و فروش و اجرای استراتژی های بزرگ، ما آماده جذب مدیران توانا و تحلیل گر و مسئول پذیر هستیم.

کارشناس بازاریابی و اداری: برای ارتقای تیم بازاریابی و فروش، ما فرصتی مناسب را برای جذب کارشناسان و مهندسان مجرب و خبره بدست آورده ایم.

کارشناس فروش: برای رشد در تیم بازاریابی و فروش، ما به دنبال کارشناسان فروش باهوش و خلاق و با فن بیان بالا هستیم.

 

شبکه

متخصص شبکه: فرصتی مناسب برای جذب مهندسان و کارشناسان مجرب در زمینه شبکه و سخت افزار و تجهیزات شبکه فراهم کرده ایم.

 

مالی و اداری

مدیر داخلی: برای ارتقای سطح دانش در امور داخلی و تصمیم گیری درست و سنجیده در داخل شرکت، ما همواره فرصتی مناسب را برای جذب افراد مجرب و خبره به دست آورده ایم.

حسابدار: ما نیازمند جذب کارشناسان مجرب با روابط عمومی بالا و مسئول پذیر در توسعه در امور حسابداری هستیم.

کارشناس تولید محتوا: یکی از ارکان جذب مخاطب، فن بیان و تولید محتوای خلاق و حرفه ای هست که ما فرصتی مناسب را برای جذب کارشناسان مجرب در زمینه تولید محتوا فراهم کرده ایم.