آخرین اخبار

بازتاب رضایت مندی از لینک های 24 گیگاهرتز بر اساس ضوابط سازمان تنظیم در سایت راکام
دوشنبه, 13 آذر 1396 11:10

به گزارش نوران نیوز، با توجه به نیاز روز افزون به پهنای باند بیشتر برای ارتباطات بی سیم و از سوی دیگر اشباع فرکانس باند 5 گیگاهرتز، شرکت نوران ارتباطات پایدار را بر آن داشت تا بر اساس ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محصولی با کیفیت مناسب و در سطح استانداردهای اروپایی به مشتریان خود (شرکت های سرویس دهنده) معرفی نماید.

شرکت Racom با محصول RAy2-24R که اختصاصا برای استفاده در ایران طراحی شده است، به عنوان مهمترین گزینه انتخاب گردید.

رضایت مندی بالا و کیفیت مناسب و همچنین اعتماد به نام نوران ارتباطات پایدار باعث شد در مدت زمان کمتر از 2 ماه همه شرکت های سرویس دهنده نسبت به استفاده این محصول روی آورند.

همچنین قیمت بسیار مناسب و به صرفه ی این محصول موجب گردید، نه تنها برای استفاده برای برقراری ارتباط بین POP سایت ها، بلکه برای ارائه سرویس به مشتریان در لایه ی Last mile نیز محصول RAy2-24R مورد استفاده قرار گیرد.

 

(Racom)فرکانس لینک 24گیگا هرتز راکام

 

Racom ray 2 -24 Ghzلینک رادیو

 

Ray2 راکام link 24 Ghz رادیو

 

link 24Ghz Racom فرکانس رادیو ۲۴ گیگ

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری ه

 

جدهم

 

ین دوره ی نمایشگاه تلکام در سال 1396 شرکت نوران ارتباطات پایدار و شرکت التکس میزبان حضور چهره های نام آشنا و مطرح در زمینه های مختلف در صنعت مخابراتی و شبکه بوده اند.

شرکت روسی التکس در دومین حضور مشترک با نوران ارتباطات پایدار، به ارائه دستاوردها و محصولات خود  پرداخته و با همراهی کارشناسان و مدیران نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند. نوران با تشریح اهداف و سرویس ها و تجهیزات مخابراتی فرصتی مناسب برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیایی و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.
Prev Next
About the author