آخرین اخبار

نمایشگاه 2018 MWC یا کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress) به کار خود پایان داد
شنبه, 12 اسفند 1396 22:56

به گزارش نوران نیوز، نمایشگاه 2018 MWC یا کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress) در شهر بارسلون اسپانیا از دوشنبه هفتم اسفند آغاز به کرد و در پنجشنبه دهم اسفند ماه به کار خود پایان داد.

همچنین امسال همانند سال های گذشته شرکت آلمانی روزنبرگر (Rosenberger) با حضور در نمایشگاه MWC و ارائه آخرین راهکارها، دستاوردها، محصولات و تجهیزات ارتباطی، مخابراتی و اندازه‌گیری (Test & Measurement) مطابق با تکنولوژی روز دنیا، میزبان بازدیدکنندگان و استقبال کنندگان و پاسخگوی سوالات مخاطبین بودند.

 

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری ه

 

جدهم

 

ین دوره ی نمایشگاه تلکام در سال 1396 شرکت نوران ارتباطات پایدار و شرکت التکس میزبان حضور چهره های نام آشنا و مطرح در زمینه های مختلف در صنعت مخابراتی و شبکه بوده اند.

شرکت روسی التکس در دومین حضور مشترک با نوران ارتباطات پایدار، به ارائه دستاوردها و محصولات خود  پرداخته و با همراهی کارشناسان و مدیران نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند. نوران با تشریح اهداف و سرویس ها و تجهیزات مخابراتی فرصتی مناسب برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیایی و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.

نمایشگاه 2018 MWC یا کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress)

نمایشگاه 2018 MWC یا کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress)

نمایشگاه 2018 MWC یا کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress)

Prev Next
About the author