آخرین اخبار

اختتامیه هشتمین همایش مهندسین برق
جمعه, 27 بهمن 1396 23:32

به گزارش نوران نیوز، هشتمین همایش ملی مهندسین برق با همت سازمان نظام مهندسی ساختمان، صنعت برق و انجمن مهندسین برق و الکترونیک و مخابرات مازندران در روزهای 23 و 24 بهمن سال 1396 با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

این همایش با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی مناسب در جهت تبادل نظر علمی و فنی، با  ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی در بخش صنعت برق ساختمان و مخابرات برگزار شد که در حاشیه این همایش در اختتامیه با سخنرانی جناب آقای دکتر احمد رضا گران و اهدا تندیس به ارائه دهندگان مقالات و کارگاهها و غرفه داران قدردانی شد.

 

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری ه

 

جدهم

 

ین دوره ی نمایشگاه تلکام در سال 1396 شرکت نوران ارتباطات پایدار و شرکت التکس میزبان حضور چهره های نام آشنا و مطرح در زمینه های مختلف در صنعت مخابراتی و شبکه بوده اند.

شرکت روسی التکس در دومین حضور مشترک با نوران ارتباطات پایدار، به ارائه دستاوردها و محصولات خود  پرداخته و با همراهی کارشناسان و مدیران نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند. نوران با تشریح اهداف و سرویس ها و تجهیزات مخابراتی فرصتی مناسب برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیایی و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.

هشتمین همایش ملی مهندسین برق

هشتمین همایش ملی مهندسین برق

هشتمین همایش ملی مهندسین برق

Prev Next
About the author