آخرین اخبار

This is some blog description about this site

آشنایی با نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل برای مدیریت میکروتیک

آشنایی با نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل برای مدیریت میکروتیک

با وجود سرویس تحت وب میکروتیک که امکان اتصال از طریق موبایل به روترهای میکروتیک را فراهم میکرد عموما کاربران به دلیل فراهم نمون امنیت بیشتر برای روترهای میکروتیک استفاده از سرویس وب را غیر فعال می کردند و عملا نرم افزار تحت موبایل مشابه با winbox جهت اتصال به روترهای میکروتیک طراحی نشده بود.

اما میکروتیک با ارائه اپلیکیشن تحت موبایل این محدودیت را نیز مرتفع نموده و با نصب این نرم افزار به راحتی و سهولت می توانید از طریق موبایل به روتر خود متصل شوید. از طرفی ارائه این ابزار توسط خود میکروتیک اطمینان خاطر کاربران را از لحاظ امنیتی فراهم نموده و کاربران دیگر نگران مشکلات امنیتی کار با نرم افزارهای جانبی نمی باشند.

اسمارت فون اپلیکیشن ارائه شده توسط میکروتیک نرم افزار مدیریتی تحت موبایل است که برای سیستم عاملهای اندروید و IOS ارائه گردیده و برای انجام تنظیمات اولیه و یا اعمال تغییرات برروی اکسس پوینت های خانگی میکروتیک قابل استفاده می باشد.

 نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل برای مدیریت میکروتیک

این اپلیکیشن بهترین روش برای تنظیمات یک دستگاه جدید است و با طراحی صفحه نمایش ساده و user friendly امکان انجام اکثر تنظیمات اولیه یک روتر جدید را فراهم ساخته و همچنین دارای یک منوی پیشرفته برای کاربران حرفه ای تر می باشد.

پنجره اصلی لاگین به روتر را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید:

 نرم افزار میکروتیک برای اندروید

 

تمامی امکانات قابل استفاده برروی winbox از طریق این اپلیکیشن، در دسترس می باشد. با استفاده از کلید Save می توانید اطلاعات ورود به روتر را ذخیره نمایید و با استفاده از تب SAVED به روترهای مورد نظر لاگین کنید و از قسمت DISCOVER سایر روترهای شبکه را مشاهده کنید.

پس از لاگین به روتر محیط زیر را مشاهده خواهید کرد و از قسمت Setting که در تصویر مشخص گردیده است می توانید وارد تنظیمات advance شوید.

 

 نرم افزار میکروتیک برای ios

 

جهت دانلود اپلیکیشن میکروتیک با لینک مستقیم برای سیستم عاملهای اندروید و IOS لینک های زیر را کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن میکروتیک برای موبایل
دانلود برنامه میکروتیک

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید