آخرین اخبار

به گزارش نوران نیوز، اولین دوره نمایشگاه اختصاصی آب، برق، انرژی، خدمات فنی و مهندسی مخابرات و صنایع وابسته ایران در افغانستان در تاریخ 1 الی 3 مهر ماه 1399 (22-24 سپتامبر 2020) برگزار می‌شود.

به گزارش نوران نیوز، بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران (Iran Confair) در تاریخ 20 الی 23 شهریور ماه 1399 برگزار می‌شود. این نمایشگاه در حوزه صنعت ساختمان و ساختمان سازی بزرگترین نمایشگاه ایران بوده و در هر دوره میزبان جمع کثیری از بازدیدکنندگان و فعالان در زمینه ساختمان و زیرشاخه های آن بوده است. در این دوره از نمایشگاه نیز طبق روال همه ساله، شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف مانند: فرانسه، بلژیک، ژاپن، آلمان، ترکیه، چین و روسیه حضور پیدا خواهند کرد تا دستاوردها و موفقیت های خود را در عرصه ساختمان و ساختمان سازی به نمایش همگان بگذارند.

به گزارش نوران نیوز، شرکت سامسونگ اعلام نموده است که در حال انجام اقدامات لازم جهت پیشبرد پروژه 6G می‌باشد. تکنولوژی 6G آینده ارتباطات و حتی زندگی بشر را تحت تاثیر قرار می‌دهد و صنعت تلکام را به شکل قابل توجهی دگرگون می‌کند.

به گزارش نوران نیوز، مراسم تجلیل از برگزیدگان اولین جشنواره ملی نوآوری در حوزه ساخت و ساز در روز 16 بهمن 1398 در ساختمان گروه مالی بانک مسکن برگزار گردید و شرکت نوران ارتباطات پایدار با همت کارشناسان و نیروی انسانی مجرب در صنعت تجهیزات شبکه و مخابراتی، با ارائه تکنولوژی برتر شبکه محلی پسیو نوری (POL) موفق به کسب رتبه دوم در حوزه اینترنت اشیاء جشنواره ملی نوآوری شد.

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری بیستمین دوره ی نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل‌های نوآورانه CIT (تلکام پلاس 98) شرکت صنایع مخابرات صاایران با رونمایی و ارائه تجهیزات شرکت روسی التکس (Eltex) به تشریح در اهمیت استفاده از این محصولات پرداختند و پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند.

به گزارش نوران نیوز، بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل‌های نوآورانه CIT با حضور دکتر سیدابوالحسن فیروزآبادی (دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی)، دکتر سیدستار هاشمی (معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات)، مهندس فرامرز رستگار (دبیر و عضو هیات مدیره‌ی سندیکای صنعت مخابرات ایران) و دکتر داود ادیب (رییس هیات مدیره‌ی اتحادیه‌ی صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران) در سه شنبه 26 آذرماه 98 در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش نوران نیوز، در سال رونق تولید و کسب و کارها با توجه به نقش پر رنگ ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیستمین نمايشگاه بين المللی صنايع مخابرات و اطلاع رسانی (ايران تله كام 2019) در تاریخ 26 تا 29 آذرماه 1398 طبق روال هر سال در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش نوران نیوز، به مناسبت روز جهانی ارتباطات، جمعی از شرکت‌های عضو سندیکای صنعت مخابرات، آخرین محصولات و دستاوردهای جدید و پیشرفته خود در حوزه‌ی ICT را در سالن همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه دادند.

به گزارش نوران نیوز، شرکت نوران ارتباطات پایدار با همت کارشناسان و نیروهای انسانی مجرب در صنعت تجهیزات شبکه و مخابراتی در ارزیابی های شورای عالی انفورماتیک که زیر نظر سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد با رعایت استانداردهای شاخص‌ در زمینه فعالیت شبکه داده های رایانه ای مخابراتی و مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک موفق به احراز صلاحیت و دریافت مجوز گواهی رتبه بندی با گرید 3 از این شورا گردیده است.

به گزارش نوران نیوز، شرکت دانش بنیان نوران ارتباطات پایدار با حفظ صیانت از حقوق مشتریان و با ارائه سرویس ها و خدمات باکیفیت و مطلوب در تجهیزات مخابراتی و شبکه، در سال ۱۳۹۷ موفق به عضویت و اخذ گواهینامه سندیکای صنعت مخابرات ایران گردید.

صفحه1 از3