آخرین اخبار

هجدهمین دوره نمایشگاه تلکام 1396 به پایان رسید.
شنبه, 29 مهر 1396 02:26

به گزارش نوران نیوز، نمایشگاه تلکام مطابق همیشه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد و امسال نیز در روزهای 24 لغایت 27 مهرماه 1396، شرکت نوران ارتباطات به همراه شرکت روسی التکس در سالن 6 (گروه مخابرات ایران) با ارائه آخرین دستاوردها و محصولات، میزبان مخاطبین بودند.

یکی از مزیت های این دوره از نمایشگاه تلکام برگزاری کارگاه آموزشی رایگان توسط شرکت نوران ارتباطات پایدار و التکس در 2 روز (4 نوبت) برای کسب دانش در تکنولوژی GPON و FTTX-VoIP بود.

استقبال پرشور و حضور علاقه مندان و مخاطبین در روز پایانی نمایشگاه تلکام 96 از غرفه نوران ارتباطات پایدار، جزء یکی از روزهای پرتلاش برای همه کارشناسان و مدیران نوران به حساب آمد.

هجدهمین دوره نمایشگاه تلکام در ساعت 17 روز پنجشنبه 27 مهر 1396 به پایان رسید.

 

7

 

1

 

2

 

4

 

5

 

6

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری ه

 

جدهم

 

ین دوره ی نمایشگاه تلکام در سال 1396 شرکت نوران ارتباطات پایدار و شرکت التکس میزبان حضور چهره های نام آشنا و مطرح در زمینه های مختلف در صنعت مخابراتی و شبکه بوده اند.

شرکت روسی التکس در دومین حضور مشترک با نوران ارتباطات پایدار، به ارائه دستاوردها و محصولات خود  پرداخته و با همراهی کارشناسان و مدیران نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند. نوران با تشریح اهداف و سرویس ها و تجهیزات مخابراتی فرصتی مناسب برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیایی و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.
Prev Next
About the author