آخرین اخبار

بازدید دکتر رسول سرائیان و مهندس برات قنبری، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره‌ شرکت مخابرات ایران از غرفه نوران در نمایشگاه تلکام 96
سه شنبه, 25 مهر 1396 22:38

به گزارش نوران نیوز در دومین روز نمایشگاه تلکام 96، حضور جمعی ازعلاقه‌مندان، مدیران و چهره های نام آشنا و مطرح به بازدید از غرفه نوران پرداختند و  با آخرین دستاوردها و محصولات ارائه شده توسط نوران ارتباطات پایدار و التکس آشنا شدند.

حضور جناب آقای دکتر رسول سرائیان و مهندس برات قنبری، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران به همراه جمعی از مدیران ارشد از غرفه نوران و آشنایی با آخرین تکنولوژی های التکس جز مهمترین رویدادها در دومین روز نمایشگاه تلکام 96 بوده است.

 

 

77

 

78

 

79

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری هجدهم

 

ین دوره ی نمایشگاه تلکام در سال 1396 شرکت نوران ارتباطات پایدار و شرکت التکس میزبان حضور چهره های نام آشنا و مطرح در زمینه های مختلف در صنعت مخابراتی و شبکه بوده اند.

شرکت روسی التکس در دومین حضور مشترک با نوران ارتباطات پایدار، به ارائه دستاوردها و محصولات خود  پرداخته و با همراهی کارشناسان و مدیران نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند. نوران با تشریح اهداف و سرویس ها و تجهیزات مخابراتی فرصتی مناسب برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیایی و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.
Prev Next
About the author