آخرین اخبار

کارگاه تخصصی تکنولوژی های VoIPوGPON-FTTX با حضور گسترده ای از متقاضیان تشکیل شد
دوشنبه, 24 مهر 1396 23:42

به گزارش خبرنگار نوران، در دومین روز نمایشگاه تلکام 96، شرکت نوران ارتباطات پایدار با برگزاری کارگاه تخصصی VoIPوGPON-FTTX  و با مشارکت شرکت التکس به تشریح جدیدترین اطلاعات و دستاوردهای تکنولوژی پرداخته است.

در این دوره مهندس بهروز سلیمانی مدرس کارگاه تخصصی VoIPوGPON-  FTTX با تشریح کامل این تکنولوژی و پاسخگو به سوالات علاقه مندان هستند.

قابل ذکر است که این دوره در چهار نوبت 25 و 26 مهرماه 1396 در ساعت 13-15 و 15-17 در مکان نمایشگاه بین الملی تهران، جنب مسجد نمایشگاه، طبقه دوم بانک ملی، ساختمان رفاهی، سالن سبز برگزار می شود.

 

 

81

 

82

 

83

به گزارش نوران نیوز، با برگزاری هجدهم

 

ین دوره ی نمایشگاه تلکام در سال 1396 شرکت نوران ارتباطات پایدار و شرکت التکس میزبان حضور چهره های نام آشنا و مطرح در زمینه های مختلف در صنعت مخابراتی و شبکه بوده اند.

شرکت روسی التکس در دومین حضور مشترک با نوران ارتباطات پایدار، به ارائه دستاوردها و محصولات خود  پرداخته و با همراهی کارشناسان و مدیران نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند. نوران با تشریح اهداف و سرویس ها و تجهیزات مخابراتی فرصتی مناسب برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیایی و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.
Prev Next
About the author