آخرین اخبار

گزارش اولین حضور التکس در تلکام
دوشنبه, 05 مهر 1395 03:54

به گزارش نوران، برگزاری کارگاه تخصصی تکنولوژی های VoipوGpon - FTTX در چهار نوبت  که به همت التکس و شرکت نوران برگزار شد، از جمله نکات مثبت این نمایشگاه بود که البته با استقبال  بسیار خوبی هم مواجه گردید.

درهفدهمین نمایشگاه تلکام، التکس توانمندی ها و محصولات خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد. مدیران این شرکت به همراه کارشناسان نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان بودند.

استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آن ها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است؛چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیای و نیاز های ایران هم خوانی بالایی دارند.

تلکام 95 با استقبال خوب کارشناسان، متخصصان، برند ها و شرکت های خوب داخلی و خارجی همراه بود.

در این دوره تلکام ٢٢٠ شرکت داخلی و ٩۵ شرکت خارجی یا نمایندگی آنها حضور داشتند. شرکت‌های خارجی و نمایندگان از ٢٢ کشور از جمله اسپانیا، اسلوونی، امارات متحده عربی، انگلیس، آفریقای جنوبی، آلمان، چک، روسیه، ژاپن، سوئد، فنلاند، قزاقستان، کانادا، کره جنوبی، کویت، لهستان، هلند، هند، ویتنام، و یونان در نمایشگاه تلکام امسال حضور داشتند.

تلکام، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای آی‌سی‌تی کشور امسال طبق معمول سال‌های پیش در روزهای نخست پاییز کلید خورد ومثل هر سال خالی از کاستی و اشکال هم نبود. مثل هر سال اهدای سیم کارت رایگان و دعوت از مجریان طنز صدا و سیما از وجه نمایشگاه کاسته بود. 

امسال بعد از تحریم ها تلکام میزبان بسیاری برند های خارجی بود که برای نخستین بار دراین نمایشگاه حاضر می شدند برگزاری قرعه کشی های بی ربط تصویرمناسبی از این نمایشگاه برای این شرکت کنندگان ایجاد نکرد.

نمایندگان برند روسی التکس در ایران

حضور موفق التکس در نمایشگاه تلکام 2016

همکاری نوران و التکس در تلکام 95

اولین حضورالتکس در نمایشگاه تلکام

حضور التکس در نمایشگاه تلکام

 

 

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمد جواد  آذری جهرمی معاون وی با حضور درغرفه التکس درنمایشگاه تلکام 2016 از دستاوردهای این برند روسی مطلع شده و با مدیران و متخصصان نوران به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
Prev Next
About the author