آخرین اخبار

حضور نوران در جمع هیات تجاری اعزامی به آلمان
سه شنبه, 18 اسفند 1394 03:08
نوران ارتباطات پایدار به عنوان یکی از شرکت های فعال در عرصه تجهیزات و ارایه راهکار های تحت شبکه با هدف شروع یک روند جدید در روابط دو کشور راهی آلمان شد.

 

اين هيآت كه به سرپرستي پدرام سلطاني نايب رييس اتاق ايران و با همكاري اتاق مشترك ايران و آلمان به برلين سفر كرد ، در دوگروه به بازديد از پارك فناوري برلين و يك مركز مدرن بازيافت زباله پرداخت.

در ضيافت شامی كه به مناسبت حضور هيات اقتصادی در سفارت جمهوری اسلامي ايران برگزار شد، پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران، علی ماجدی سفیر ایران، حمید چیت چیان، رئیس اتاق مشترک ایران و آلمان و همچنین مدیران ارشد شرکت زیمنس و مپنا سخنرانی کردند و از همکاری های مشترک بین دو کشور خبر دادند.

با پايان يافتن شرايط تحريم و اجرايی شدن برجام شرایط مساعدی برای رفت و آمد صاحبان صنایع و بخش های خصوصی دو کشور فراهم آمده است. از این رو نمايندگان بخش خصوصي ايران با شركت های باسابقه وخوش نام آلمانی ديدار و گفت گو کردند تا در راستای توسعه مناسبات اقتصادی بين دو كشور گام بردارند.

حضور حمید چیت چیان، وزیر نیرو در برلین نیز با سفر هیات تجاری اتاق ایران به آلمان مصادف شد. وی در ضیافتی که به افتخار حضور این هیات برگزار شده بود حضور یافت و از نقاط عطفی که در روابط تجاری و تولیدی دو کشور برای دستیابی به بازارهای جهانی ایجاد شده سخن گفت.

همکاری های مشترک بین دو کشور نشان دهنده شروع یک دوره جدید از کار و سرمایه گذاری در ایران است که توسط صاحبان تکنولوژی و صنایع آلمان به انجام خواهد رسید.

نوران ارتباطات از این سفردستاوردهای بسیاری بدست آورد که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

014

Prev Next
About the author