آخرین اخبار

گروه نوران

Person Name کاظم نامداری هنر مدیرعامل
کاظم نامداری هنر مدیرعامل برنامه ریزی ،هدایت و نظارت بر عملکرد دپارتمان های مختلف نوران کار منه. من باکمک اعضای هیات مدیره سیاست گذاری کلان مجموعه را برعهده دارم. سرمایه اصلی ما اعتماد شماست.
 
ایمیل : namdar[at]nooran[dot]com
Person Name ابوالفضل صادقی مدیر فنی
ابوافضل صادقی مدیر فنی من معتقدم در نوران باید بهترین خدمات را به مشتریان داد. مهمترین اصل آن احترام به مشتری در هر شرایط است. در نوران تجربه مشتریان ما ازنوران بسیار مهمتر است
داخلی : 111
ایمیل : sadeghi[at]nooran[dot]com
hojati1 جواد حجتی رئیس هیئت مدیره
جواد حجتی رئیس هیئت مدیره اداره جلسات هیئت مدیره و تنظیم صورتجلسه، دعوت صاحبان سهام به مجمع عمومی سالانه و ریاست مجامع عمومی را جهت تحقق اهداف نوران برعهده دارم
 
ایمیل : hojati[at]nooran[dot]com
mohseniyan1 امیر محسنیان نایب رئیس هیئت مدیره
امیر محسنیان نایب رئیس هیئت مدیره تلاش کلیه اعضای هیئت مدیره نوران استفاده از بروزترین امکانات و تجهیزات موجود در سطح جهان جهت برآوردن نیازهای مشتریان نوران است
 
ایمیل : amir[at]nooran[dot]com
Person Name افسانه علیرضایی مدیرفروش
افسانه علیرضایی مدیرفروش فروش رگ حیاتی هر مجموعه بازرگانی و تجاریه. من تلاش می کنم با برنامه ریزی درست نتایج زحمات بخش های مختلف رو به بهترین شکل ارایه کنم.
 
ایمیل : rezaei[at]nooran[dot]ir
Person Name بهاره فاطمی کارشناس فنی
بهاره فاطمی کارشناس فنی کارفنی برای من مثل بازی و سرگرمی است و همواره برای ایجاد انگیزه، ارتقای سطح توانایی ها و دانش فنی خود و اعضای تیم تلاش می کنم
داخلی : 125
ایمیل : fatemi[at]nooran[dot]com
Person Name نیما محمدی کارشناس فنی
نیما محمدی کارشناس فنی وظیفه من در شرکت ارایه راهکاردر زمینه های مختلف تلکام برای برقراری هرچه بهتر ارتباطات در بسترهای مختلف ارتباطی است. هرسوالی داری بپرس راهی خواهم یافت .
داخلی : 137
ایمیل : n.mohammadi[at]nooran[dot]com
Person Name نیما رحیمی کارشناس فنی
نیما رحیمی کارشناس فنی مراجعه و تماس با مؤسسات، ‌شرکت ها و تولید کنندگان داخلی و خارجی در رابطه با تأمين نيازهاي شرکت، عقد پاره ای قرارداد ها و... را مدیریت می کنم.
داخلی : 141
ایمیل : rahimi[at]nooran[dot]com
naghmeyadolahi نغمه یدالهی کارشناس بازرگانی
نغمه یداللهی کارشناس بازرگانی تهيه گزارش هاي متنوع در مورد حوزه امور بازرگانی و هماهنگی بخش های مختلف در داخل و خارج شرکت با بخش بازرگانی را برعهده دارم.
داخلی : 159
ایمیل : yadollahi[at]nooran[dot]com
tamiji علی تمیجی کارشناس فنی
علی تمیجی کارشناس فنی به عنوان کارشناس دپارتمان فنی نوران می کوشم دانش خود را به روز کرده و منطبق با نیازهای مشتری بهترین راهکارها را ارائه نمایم.
داخلی : 130
ایمیل : tamiji[at]nooran[dot]com
Person Name عباس باقری کارشناس فروش
عباس باقری کارشناس فروش فروش دارای ابعاد گسترده و پیچیده ای است و نیازمند توجه به پارامترهای مختلفی است. من در واحد فروش تلاش می کنم به بهترین شکل نیاز مشتریان را برآورده کنم.
داخلی : 136
ایمیل : bagheri[at]nooran[dot]com
Person Name میثم نامدار مدیر انبار ، کارشناس فروش
میثم نامدار مدیر انبار ، کارشناس فروش مسئولیت اداره امور انبارهای شرکت را برعهده دارم و ضمن هماهنگی و اعمال نظارت های لازم بررسی وضع موجودی و نظارت برتحویل و کنترل محصولات را به عهد دارم.
داخلی : 101
ایمیل : m.namdar[at]nooran[dot]com
Person Name امید نامدار کارشناس فروش
امید نامدار کارشناس فروش انجام تمامی فعالیت های مربوط به فروش،انجام مذاکرات فروش با مشتریان، جذب چه از طریق تلفنی یا حضوری و پیش بینی های مربوط به نیازسنجی مشتریان را انجام می دهم.
داخلی : 102
ایمیل : o.namdar[at]nooran[dot]com
Person Name آیدا محمدی کارشناس فروش
آیدا محمدی کارشناس فروش تامین نیاز مشتریان و ترغیب آن ها به انتخاب بهترین کالا و خدمات کارماست ما تلاش می کنیم ضمن حفظ مشتریان فعلی با مشتریان بلقوه مان به بهترین شکل شروع به همکاری کنیم.
داخلی : 150
ایمیل : mohammadi[at]nooran[dot]com
Person Name ندا کوثری فر کارشناس ارشد آموزش
ندا کوثری فر کارشناس ارشد آموزش تهيه پيش نويس قرارداد پروژه ها ،رسيدگي به صورت وضعيت ونظارت بر عملکرد واحد آموزش را انجام می دهم.
داخلی : 107
ایمیل : projects[at]nooran[dot]com
Person Name سپیده نیکبخت کارشناس آموزش
سپیده نیکبخت کارشناس آموزش من پل ارتباطی اساتید و داشجویان نوران هستم، وظیفه نظارت کامل بر روند صحیح اجرای فرآیند آموزش برعهده من است و می کوشم به بهترین شکل اجرا شود.
داخلی : 124
ایمیل : training[at]nooran[dot]com
Person Name سمیرا اردستانی سرپرست واحد نرم افزار
سمیرا اردستانی سرپرست واحد نرم افزار من برنامه نویسم فقط بگید چی لازم دارین، نرم افزار مدیریت مشتری؟ فروشگاه آنلاین؟ سایت؟ اها شایدم اپلیکیشن! من اینجام که مشتری بهترین سرویس ها رو دریافت کنه :)
داخلی : 170
ایمیل : ardestani[at]nooran[dot]com
Person Name شهرزاد کیافر کارشناس محتوا
شهرزاد کیافر کارشناس محتوا من برای اینکه آنچه در نوران اتفاق می افته به بهترین شکل به مخاطبان منتقل شود تلاش می کنم. اگر به نوران سربزنید اونی که صدای کلید های کیبردش بیشتراز خودشه منم!
داخلی : 175
ایمیل : kiafar[at]nooran[dot]com
Person Name الیسا فلاحی گرافیست
الیسا فلاحی گرافیست وظیفه من این است که بر مبنای نیازی که شرکت دارد و با تکیه بر اصول هنری ، پیام یا ایده ای مورد نظر را به کمک تصویر و حروف به مخاطب انتقال دهم.
داخلی : 174
ایمیل : falahi[at]nooran[dot]com
Person Name مریم صادقی کارشناس سایت
مریم صادقی کارشناس سایت کارشناس سایت این عنوان شغلی منه کارم اینه که کمک کنم شما هرچه بهتر از سایت استفاده کنید و با خطاهای کمتری روبرو بشین. درشبکه های اجتماعی هم پرچم نوران بالاست
داخلی : 171
ایمیل : maryam.sadeghi[at]nooran[dot]com
پیمان شمس پیمان شمس کارشناس سئو
پیمان شمس کارشناس سئو من وظیفه بررسی بخش های مختلف سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو را برعهده دارم و می کوشم علاقمندان به راحتی بتوانند نوران را دراینترنت پیدا کنند.
داخلی : 173
ایمیل : shams[at]nooran[dot]com
mehrabi مصطفی محرابی فرد کارشناس واحد نرم افزار
مصطفی محرابی فرد کارشناس واحد نرم افزار به برنامه نویسی پروژه های نوران اشتغال دارم و می کوشم با بیشترین سرعت بهترین عملکرد را ارائه کنم.
داخلی : 171
ایمیل : mehrabi[at]nooran[dot]com
Person Name ندا هندی کارشناس واحد مالی
ندا هندی کارشناس واحد مالی خوشحالم که میتوانم در نوران پاسخ گوی موارد مالی مشتریان باشم
داخلی : 149
ایمیل : hendi[at]nooran[dot]com
Person Name نویده قاسمی کارشناس مالی
نویده قاسمی کارشناس مالی تنظیم، کنترل و ثبت اسناد در سیستم مالی، تهیه صورت مغایرت‌های بانکی، بررسی مانده حساب طرف­های مقابل حساب‌های شرکت، انجام عملیات حساب‌های مالی و... است.
داخلی : 140
ایمیل : ghasemi[at]nooran[dot]com
Person Name المیرا احمدی مسئول دفتر
المیرا احمدی مسئول دفتر هماهنگی داخلی کارکنان و پاسخ به مراجعین تلفنی و حضوری تنها بخشی از وظایف من است.
داخلی : 134
ایمیل : ahmadi[at]nooran[dot]com
Person Name اورینب ارشادیان مسئول دفتر
اورینب ارشادیان مسئول دفتر تنظیم برنامه روزانه ، تنظیم جلسه‌ها، نامه نگاری، تنظیم انواع گزارش‌ها از فعالیت‌های مختلف، و... بخشی از وظایف من است.
داخلی : 131
ایمیل : ershadian[at]nooran[dot]com
Person Name دانیال فلاحیان مدیر روابط عمومی
دانیال فلاحیان مدیر روابط عمومی ارایه راهکارهای گسترش روابط شرکت وتامل با سایر بخش های سازمان برعهده من است . تلاش می کنم بهترین تصمیم سازی سیاست های خبری،تبلیغاتی و... را اجرایی کنم.
داخلی : 138
ایمیل : falahian[at]nooran[dot]com
Person Name حسن پیردستان کارپرداز
حسن پیردستان کارپرداز انجام بخشی از امور مربوط به امور داخلی و پرسنلی شرکت به همراه انجام کلیه امور مربوط به کارپردازی را برعهده دارم.
 
Person Name فرزاد فکرآزاد مدیر واحدآموزش و پروژه
فرزاد فکرآزاد مدیر واحدآموزش و پروژه مطالعه و اتخاذ تصمیم درباره مسائل آموزش و پروژه‌های نوران بر عهد من است و تمام تلاش خود را انجام میدهم تا به سطح بالائی از کیفیت در نیاز‌های مشتریان نوران برسیم
 
ایمیل : fekrazad[at]nooran[dot]com
Person Name سعید فتحی کارشناس ارشد پروژه - اجرا
سعید فتحی کارشناس ارشد پروژه - اجرا برنامه ريزي، سازماندهي، فرماندهي يك پروژه با تمام تعاريفش بر عهده کارشناس ارشد پروژه است تا يك پروژه به اهدافش دست یابد در کمترین زمان و با بهترین هزينه وبالاترین كيفيت ممکن
داخلی : 154
ایمیل : s.fathi[at]nooran[dot]com
Person Name وحید عباسی سرپرست واحد گارانتی
وحید عباسی سرپرست واحد گارانتی خدمات پس از فروش در نوران اهمیت بالایی دارد و وظایف مختلفی از جمله ارتباط با مشتری واطمینان از ارایه بهترین شکل خدمات پس از فروش از جمله وظایف من است.
داخلی : 109
ایمیل : abasi[at]nooran[dot]com
Person Name علیرضا سرفراز کارشناس واحد گارانتی
علیرضا سرفراز کارشناس واحد گارانتی ارائه سرویس به مشتری در دوره گارانتی و خارج از مدت زمان گارانتی تجهیزات ، ارائه سرویس و پشتیبانی به نمایندگان فروش از وظایف من است
داخلی : 108
ایمیل : sarfaraz[at]nooran[dot]com
hasanpor علیرضا حسن پور کارشناس واحد گارانتی
علیرضا حسن پور کارشناس واحد گارانتی کارشناسان گارانتی به رضایت مشتری می اندیشند گارانتی نوران به مشتری این امکان را می دهد که کالا را با اطمینان خریداری نماید.
داخلی : 108
ایمیل : hasanpour[at]nooran[dot]com
Person Name علیرضا امیری کارشناس ارشد پروژه
علیرضا امیری کارشناس ارشد پروژه من به عنوان کارشناس ارشد و سرپرست واحد اجرایی پروژه در نظارت بر اجرای صحیح آنها مشغول به کار هستم.
داخلی : 129
ایمیل : a.amiri[at]nooran[dot]com
Person Name امیر علی جوادی کارشناس پروژه - اجرا
امیر علی جوادی کارشناس پروژه - اجرا من در بخش پروژه فعالیت می کنم و تلاش می کنم به بهترین وجه با مشتریان در ارتباط باشم.
داخلی : 120
ایمیل : a.javadi[at]nooran[dot]com
Person Name پویا همتیان کارشناس پروژه - اجرا
پویا همتیان کارشناس پروژه - اجرا در بخش پروژه نوران ارتباطات مشغول به فعالیت هستم
داخلی : 118
ایمیل : P.hemati[at]nooran[dot]com
 

 

Person Name حامد پیردستان انباردار
حامد پیردستان انباردار هماهنگی فعالیت انبارها،کلیه عملیات مربوط به گردش کار انبار به ویژه در زمینه تحویل و تحول و استقرار کالا و اقلام و تفکیک آنها در انبارها برابر روشهای تعیین شده را انجام می دهم.
داخلی : 156
ایمیل : pirdastan[at]nooran[dot]com