آخرین اخبار

اولین حضور التکس در تلکام

در هفدهمین نمایشگاه تلکام، التکس توانمندیها و محصولات خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد .
مدیران این شرکت به همراه کارشناسان نوران در طول نمایشگاه پاسخگوی سوالات بازدید کنندگان بودند. استقبال خوب بازدید کنندگان و ابراز تمایل آنها به خرید محصولات این برند نوید بخش آینده روشن التکس در بازار ایران است ؛ چرا که محصولات التکس با موقعیت جغرافیای و نیازهای ایران هم خوانی بالایی دارند .
التکس یکی از تولید کنندگان پیشرو ارایه تجهیزات مخابراتی روسیه است .
این شرکت کارخود را در سال 1992 ، از یک تیم کوچک از افراد هم فکر آغاز کرد و به یک شرکت پویا و روبه رشد تبدیل شده است.
زمینه اصلی فعالیت این شرکت توسعه و ساخت تجهیزات مخابراتی برای ساخت و توسعه شبکه است.

گردهمایی 95

نشست سالانه نوران ارتباطات با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و کارکنان این مجموعه 7 اردیبهشت ماه سال 95 درمحل دپارتمان تخصصی آموزش نوران برگزار شد.

این همایش با سخنرانی مهندس کاظم نامداری هنر مدیرعامل شرکت نوران ارتباطات پایدار آغاز شد و ایشان ضمن تشکر و قدردانی از کلیه تلاش های کارکنان درجهت تحقق اهداف شرکت و تامین خواست های مشتریان نوران به ارزیابی عملکرد نوران در سال 94 پرداختند.

سپس مدیران دپارتمان های مختلف نوران به تشریح عملکرد سالانه خود پرداختند. در این نشست صمیمانه کلیه کارکنان به بیان نظرات و پیشنهادات خود در جهت پیشرفت روز افزون نوران ارتباطات پرداختند.

ایران تلکام 2015

سومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز که از 21 تا 24 آبانماه سال 94 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شد.

در نمایشگاه تلکام 2015 دویست و دوازده شرکت و واحد تولیدی ایرانی و 80 شرکت خارجی یا نمایندگی های این شرکت ها، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید عموم قرار دادند.

شرکت نوران ارتباطات پایدار در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام، از جدید ترین محصولات خود از برند های مطرح جهان رونمایی کرد.

حضور وزیر ارتباطات،دکتر عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس هیات مدیره مخابرات ایران و هیات بلند پایه مخابرات تهران در غرفه نوران از رویداد های جالب توجه حضوران نوران در این نمایشگاه بود.

نمایشگاه بین المللی کامپیوتر مشهد 94

نمایشگاه بین المللی کامپیوتر مشهد از 15 تا 18 مهر ماه 94 در محل دائمی نمایشگاه های مشهد برگزار شد. در این نمایشگاه مدیرعامل شرکت نوران ارتباطات پایدار و لورنس لو، مدیرمنطقه ای و مدیر دفترتهران تی پی لینک TP-Link در حاشیه نمایشگاه کامپیوتر مشهد دیدار کردند و در زمینه همکاری در بازار ایران به تبادل نظر پرداختند.شرکت امواج گستر به عنوان یکی از نمایندگی های نوران در این نمایشگاه حضور یافت.

گردهمایی سالانه گروه نوران، خرداد 1394

گردهمایی سالانه شرکت نوران ارتباطات پایدار با حضور هیئت مدیره، در تاریخ 23 خرداد ماه 94 در سالن اجتماعات شهید قندی موسسه پیام برگزارشد.

در این نشست صمیمانه که تمامی کارمندان و مدیران شرکت حضور داشتند با سخنرانی مهندس کاظم نامداری هنر مدیرعامل شرکت نوران ارتباطات پایدار آغاز شد. ایشان ضمن قدردانی از همراهی و همدلی همیشگی کارکنان ، کیفیت و کمیت عملکرد سازمانی در سال 1393 را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند. آقای نامداری هنر تحقق 90 درصد از اهداف سازمانی در سال گذشته را اتفاق مهمی دانستند که بدون همراهی و پشتکار تمامی واحدهای سازمانی امری غیرممکن می‌نمود.

بیستمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان

در این نمایشگاه ، تعداد زیادی از شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه مخابرات و الکترونیک حضوریافتند. شرکت نوران ارتباطات نیز به عنوان یکی از مهمترین شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه در این نمایشگاه شرکت کرد.

شرکت نوران در این نمایشگاه، در کنار عرضه محصولاتی مانند میکروتیک(MikroTik)، میکروون(MikroWan) و یلیک(Yealink) و... ، از جدیدترین محصولات خود را رونمایی کرد. رایانه‌های All-in-one، در دو گروه NEXT و PHOENIX در طرح‌ها و مدل‌های متنوع هم دراین نمایشگاه عرضه شد.

ایران تلکام 2014

با توجه به نقش پراهميت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوي ديگر جايگاه ويژه ومهم برگزاري نمايشگاههای بين المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنايع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرين دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنين بمنظور معرفی توان توسعه و پتانسيل کشور در زمينه اين صنعت برگزاري ساليانه نمايشگاه بين المللي صنايع مخابرات و اطلاع رساني– ايران تله كام، بصورت تخصصي بين المللی از سال 1379 در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران برگزار می شود. استقبال خوب شرکت کنندگان از غرفه نوران از جمله دستاوردهای حضور در این نمایشگاه بود که امید است مسیرهای تازه ای در این صنعت پیش روی همگان بگشاید.

ایران تلکام 2012

نمایشگاه تلکام بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک وارتباطات کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می شود حضور نوران در نمایشگاه 2012 با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان مواجه شد.

دبی 2012

وجود شرکای تجاری قوی بین المللی نوران را ملزم به حضور در نمایشگاه های بین الملل نموده تا به بهترین شکل دستاوردهای خود را ارایه نماید و با شرکای خود تعامل بهتری داشته باشد و از سوی دیگر دوستان و شرکای بهتری برای حضور بهتر در بازارهای جهانی بیابد از این رو در نمایشگاه دبی حضور یافتیم و خوشبختانه استقبال خوب شرکت ها از این حضور سبب تشویق ما شد.

جشن پایان سال 92

جشن پایان سال 92 با حضور کلیه کارکنان واعضای خانواده نورانی ها برگزار شد. در این جمع صمیمی تلاش شد از تلاش های کلیه کسانی که برای تحقق اهداف نوران تلاش می کنند قدردانی شود. جمع صمیمی و روز به یادمانی برای همه بود.

الکامپ 2010

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می شود. نوران با هدف ارایه آخرین دستاوردهای خود در این نماشگاه حضور یافت.